מתמחים באיתור מידע רפואי חיוני

אנו מספקים נתונים אובייקטיביים, מהימנים ומעודכנים, כך שיחד עם הרופא שלך תחליטו על הטיפול הטוב ביותר עבורך.

נלווה אותך לאורך כל הדרך על ידי חוקר רפואי אישי, שיאתר וינתח עבורך את מכלול המידע הרפואי ויסקור בפניך את מגוון האפשרויות הטיפוליות כדי לאפשר לך ולצוות הרפואי המטפל בך לקבל החלטות מיטביות.

מרגישים שאתם הולכים לאיבוד? עומדים בפני החלטה רפואית חשובה? תרצו לשמוע יותר?

צרו עמנו קשר ונתחיל בתהליך. תנו לנו להשיג עבורכם את המידע הרפואי הנדרש.

מה תקבלו ממדינט?

ליווי צמוד ומתמשך של חוקר רפואי אישי

דו״ח מפורט עם אפשרויות טיפוליות בהתאמה אישית

סיכום תמציתי שמיועד לרופא המטפל

בירור מול מרכזים רפואיים בעולם ומנהלי מחקרים קליניים

התחלת התהליך מיידית ויכולת להעביר תוצרים בלוחות זמנים קצרים

בסיום התהליך תקבל דו״ח מפורט ובו אפשרויות טיפוליות בהתאמה אישית

כל דו"ח כולל 4 חלקים:

1. מבוא ונתוני בסיס

מתודולוגיית התהליך המחקרי, ההיסטוריה הרפואית של החולה, ושאלות המחקר.

2. סיכום תוצאות המחקר

סיכום תמציתי בעברית אודות תוצאות המחקר, הכולל הסבר פשוט על הממצאים העיקריים עבור כל אופציה טיפולית והתייחסות לשאלות המחקר המופיעות בדו"ח.

3. פירוט הממצאים

פירוט אודות הממצאים, הכולל סיכום של המחקר וסקירה מורחבת של האופציות הטיפוליות והמשמעויות השונות שלהן.

4. מקורות מידע ומכתב לרופא המטפל

מקורות המידע שנמצאו רלוונטיים לצורך המחקר, וכן מכתב לרופא, המסכם עבורו ועבור המטופל את האופציות הטיפוליות המוצגות בדו"ח, לקבלת החלטות טיפוליות משותפת.

אנו נספק לכם את כל המידע שתצטרכו על:

טיפולים חדשניים

טיפולים שאינם חלק מקווי הטיפול הרגילים, ונמצאים בשלבי פיתוח ברחבי העולם. במקרים רבים הטיפולים ניתנים במסגרת של מחקר קליני, או כחלק מתכנית חמלה של החברה המייצרת אותם.

מומחים ומרכזים רפואיים

רופאים מומחים, חוקרים ומרכזים רפואיים המתמחים בטיפול במצב הספציפי של המטופל, וכן מתמחים במתן הטיפולים שפורטו בדו"ח. ניתן לאתר מומחים מכל רחבי העולם, וכן ספציפית בישראל.

ניסויים קליניים

ניסויים הבודקים טיפולים חדשניים על מנת לוודא את הבטיחות והיעילות שלהם לפני שאלו מאושרים על ידי הרשויות הרגולטוריות. ניתן לאתר ניסויים מכל רחבי העולם, וכן ספציפית בישראל.

אפשרויות טיפול

סקירת האפשרויות המתאימות למצב המדויק של המטופל על פי האבחנה, שלב הטיפול במחלה, מחלות רקע, רצונות המטופל ועוד. אפשרויות הטיפול יכולות לכלול טיפולים קונבנציונליים, חדשניים, אלטרנטיביים ועוד.
 

מטופלים דומים

סקירות ספרותיות ופרטניות של מקרי בוחן רפואיים, המתארות מצבים רפואיים מיוחדים של מטופל, מה היו דרכי הטיפול, והתוצאה. ניתן לאתר מקרי בוחן הדומים למצבו של המטופל וכך לאתר דרכי טיפול נוספות.

ניתוח אפשרויות טיפול

ניתוח היתרונות והחסרונות של אפשרויות הטיפול, בהתאם למידע הקיים ביחס לכל אחת מהאפשרויות.

טיפולים אלטרנטיביים

טיפולים משלימים, שאינם חלק מהטיפול הרפואי הקונבנציונלי, בעלי יעילות שהוכחה מדעית עבור מצבו הרפואי של המטופל.

טיפול בתופעות לוואי

טיפולים ממגוון תחומים בעלי יעילות מדעית להפחתת הסבל מתופעות לוואי שנגרמו כתוצאה מהטיפול הראשוני במחלה.

לקוחות מספרים

איך יתכן שכעיתונאית לא שאלתי את הרופאים את השאלות האלה

אני ממליץ לכל מי שנאלץ להתמודד עם מקרה רפואי מורכב – השירות של מדינט בהחלט יכול לעזור ולסייע

תוך פרק זמן קצר החוקרת חזרה אלי עם תוצאות מפורטות מאד של מחקר, שנתנו לי כיווני פעולה חדשים לחלוטין שלא הצלחתי לקבל פה בארץ ובחו״ל.

הצוות שלי סיפק לי פתרונות מידיים. הרצון של החוקרים לעזור לי והשאלות ספציפיות לגבי, נתנה לי תחושה מדהימה, תומכת ומקיפה.

צוות Medint חיזק את הנחישות שלי לנצח את הסרטן ולחיות חיים נורמליים

אין ספק שעולם הרפואה יכול ליהנות מהרבה מאוד טכנולוגיה ומה שמדינט עושים פה זה סופר מבורך ואני מקווה שזה רק צעד ראשון בדרך הנכונה.

אנחנו כאן בשבילכם

מרגישים שאתם הולכים לאיבוד? עומדים בפני החלטה רפואית חשובה? תרצו לשמוע יותר?

צרו עמנו קשר ונתחיל בתהליך. תנו לנו להשיג עבורכם את המידע הרפואי הנדרש.

איך יתכן שכעיתונאית לא שאלתי את הרופאים את השאלות האלה

נתתי לחוקרת שהוקצתה לי משימה: לבדוק אילו טיפולים ניתן לתת לאדם עם כף יד שנסגרה בגלל ספאזם. כבר בשלב שבו ג'ודית, החוקרת, ניסתה להבין דרכי מה בדיוק הבעיה ומה אני מחפשת, הבנתי משאלותיה עד כמה השירות הזה נחוץ: היא שאלה שאלות שלא חשבתי עליהן אפילו.

אחרי ההלקאה העצמית, "איך יתכן שכעיתונאית לא שאלתי את הרופאים את השאלות האלה", מחלתי לי מתוך הבנה שזו עוד אחת מהבעיות של חולים ומשפחותיהם: הצער, הדאגה ולפעמים גם העומס מקשים עלינו לנתח מצבים של יקרים לנו באותו קור רוח שבו ננתח מצבים של זרים. זו עוד סיבה לחיוניות של השירות שמדינט נותנים.

כעבור שבועיים קיבלתי 20 עמודי תחקיר מקיף ויסודי. היו שם טיפולים שלא ידעתי על קיומם, מחקרים שטרם שמעתי עליהם, טכנולוגיה שלא הכרתי ואפילו הודעה על כך שהיא פנתה לכמה מוסדות בחו"ל כדי לברר דרכם אפשרויות טיפול ועדיין מחכה לתשובתם. נפלה לי הלסת.

אני ממליץ לכל מי שנאלץ להתמודד עם מקרה רפואי מורכב – השירות של מדינט בהחלט יכול לעזור ולסייע

אני ומשפחתי פנינו לחברת מדינט בנוגע למקרה רפואי מורכב שהיה לנו במשפחה.

כבר מרגע הפנייה הצוות של מדינט היה מאד קשוב לפרטים של המקרה, סבלני, לקחו את כל הפרטים הרלוונטיים על המקרה וביצעו מחקר שהיה מאד מקיף ומעמיק בנוגע לאפשרויות הטיפול השונות הקיימות בעולם.

אנחנו היינו מאד מרוצים, גם צוות הרופאים הסתכל על המחקר וקיבל אפשרויות חדשות שלא היו על השולחן לפני.

אני רוצה קודם כל לומר תודה לצוות של מדינט, על האכפתיות והסיוע, וגם להמליץ לכל מי שנאלץ להתמודד עם מקרה רפואי מורכב – השירות של מדינט בהחלט יכול לעזור ולסייע בכל מה שניתן להביא מהעולם בנוגע למחקר עדכני ואפשרויות טיפול קיימות.

תוך פרק זמן קצר החוקרת חזרה אלי עם תוצאות מפורטות מאד של מחקר, שנתנו לי כיווני פעולה חדשים לחלוטין שלא הצלחתי לקבל פה בארץ ובחו״ל.

אהלן קוראים לי ניר.

הגעתי לחברת מדינט בעקבות אירוע אצלינו במשפחה, מישהו שנזקק לטיפול רפואי יסודי. מקרה דיי קשה ועצוב והיינו צריכים את הייעוץ, לקבל הכוונה וכילים שמערכת הבריאות בישראל לא כל כך הצליחה לתת לנו.

פניתי למדינט, שהסתערו מיד על הבקשה וערכו מחקר יסודי בלוחות זמנים פשוט מטורפים. הצמידו לי חוקרת שמיד פרשה בפני את כל האפשרויות, הסבירה לי על התהליך, היתה שירותית בצורה מדהימה והיתה זמינה בצורה מדהימה, כולל שעות מאוחרות בלילה, כולל סופי שבוע. תוך פרק זמן קצר חזרה אלי עם תוצאות מפורטות מאד של מחקר, שנתנו לי כיווני פעולה חדשים לחלוטין שלא הצלחתי לקבל אותם פה בארץ, כולל בחו״ל, לפתרונות שנמצאים עדיין רק בשלבים באקדמיה, וממש נתנו לי צידה לדרך ועם מה לעבוד, צידה שלמעשה משמשת אותי עד עכשיו.

אני רוצה להגיד למדינט תודה רבה. הייתם מדהימים, עם רמת זמינות ושירות מטורפת. גם אחרי שהמחקר הסתיים והשירות הסתיים הם המשיכו להיות רספונסיביים, להגיב ולענות על שאלות, ולתת לי מענה לדברים שהפריעו לי. אז מדינט, המון תודה לכם אתם מדהימים.

הצוות שלי סיפק לי פתרונות מידיים. הרצון של החוקרים לעזור לי והשאלות ספציפיות לגבי, נתנה לי תחושה מדהימה, תומכת ומקיפה.

הצוות שאל את השאלות הנכונות, מיקד וחקר רק עבורי ועזר לי להגיע לפתרונות וטיפולים שאם אני הייתי מחפשת בעצמי, לא הייתי מגיעה אליהם. הרצון של החוקרים לעזור לי והשאלות ספציפיות לגבי, נתנה לי תחושה מדהימה, תומכת ומקיפה.

הצוות שלי סיפק לי פתרונות מידיים – הגענו לדיאטנית שהיום אני ממש משתדלת לעקוב אחרי הדיאטה שהיא המליצה לי, הצוות שלי העביר לי תרגילים להקלה בכאבים של הבקע הסרעפתי ואני משתמשת בהם באופן יום יומי (לפעמים גם באמצע הלילה), מעל הכל, במהלך המחקר הצוות הגיש עבורי בקשה להשתתפות בניסוי קליני בבית חולים מאיר- והתקבלתי!
ללא הצוות שלי, סביר להניח שלא הייתה נפתחת בפני ההזדמנות הזאת.

צוות Medint חיזק את הנחישות שלי לנצח את הסרטן ולחיות חיים נורמליים

במשך 18 חודשים אני סובל מלימפומה אשר טופלה על פי פרוטוקול רפואי רגיל.
למרבה הצער המחלה לא מגיבה כצפוי והפכה למצב חמור יותר.

בשלב זה שמעתי על 'מדינט' – תפיסה ייחודית של שימוש במומחיות מודיעינית מקצועית (צבאית), יחד עם ידע רפואי, כדי לעזור לי – החולה והרופא שלי למצוא דרכים ייחודיות לטיפול שאינן נוהגים נורמליים.
צוות החוקרים שלי בדק מאות טיפולים שונים, תרופות חדשניות וניסויים קליניים ברחבי העולם – והעניק לי את הידע המנוסה והמוכר וגם לרופאה שלי דוקטור רוזה, שלצערה אין לה זמן לחפש.

צוות מדינט גם הגיע לרופאים ספציפיים בעולם של טיפול בסרטן וקיבלתי את דעותיהם על המקרה שלי.
צוות מדינט שלי נתנו לי שקט במאבק שלי להחלמה; הם פתחו בפני ובפני והרופא שלי עולם של ידע מקצועי ומידע מחדש את המהפכה של טיפולים בפיתוח מתמשך בעולם הרפואה כולל תרופות חדשניות, טיפולים חדשים רדיקליים, ניסויים קליניים בגבול של מדע הרפואה.

הרופאה שלי דוקטור רוזה ממליצה לעבוד עם צוותי מדינט לרופאים אחרים.
והכי חשוב שלי צוות medint חיזק את הנחישות שלי לנצח את הסרטן ולחיות חיים נורמליים. בשביל זה אני אסיר תודה תמיד לד"ר ג'ויס, לאביב ולתניה.
עם לב פתוח ושכל ישר אני ממליץ על צוות זה לכל מי שמרגיש אבוד בזמן שהוא סובל ממחלה נוראה.

אין ספק שעולם הרפואה יכול ליהנות מהרבה מאוד טכנולוגיה ומה שמדינט עושים פה זה סופר מבורך ואני מקווה שזה רק צעד ראשון בדרך הנכונה.

כמטופל שהיה לו גידול במוח ולמעשה נכנס למחקר מאוד מעמיק והצליח גם לצאת מזה ועוזר היום להרבה מאוד מטופלים:

אני חושב שמה שמדינט עושים זה מדהים – אני חושב שכל מטופל היום עוד יותר מאי פעם רצוי וכדאי שיהיה לו את המידע, שיבין את האופציות ושתהיה לו או לה את האפשרות לבחור את הטיפול שמתאים להם מתוך הבנה לטווח הארוך ומה המשמעויות.

אין ספק שעולם הרפואה יכול ליהנות מהרבה מאוד טכנולוגיה ומה שמדינט עושים פה זה סופר מבורך ואני מקווה שזה רק צעד ראשון בדרך הנכונה.

הסיפור של הדרה: "הייתי בודדה עם התסמונת שלי, עם יותר שאלות מתשובות. עכשיו מרגישה לא לבד"

הסיפור של לבנה: "חשוב לשמוע ולהתייעץ וליישם דברים. זה נתן לי הרבה פוש"

אנו מתחייבים בזאת כי כל סכום התרומה מיועד לתמוך בשירות למטופלים של חברת מדינט בלבד. בעת ההעברה נא לציין בהערה: תרומה למטופלי מדינט בלבד.

הגשת בקשה לסיוע

אנא מלא את הפרטים הבאים ואנו נחזור אלייך בהקדם ! 

נשמח לעמוד לשירותכם

אנא מלאו את פרטיכם להתחלת התהליך:

Open chat
דברו איתנו בצ'אט!