שאלות נפוצות

אתם תקבלו מחקר מנותח המותאם אישית למקרה הרפואי שלכם. הניתוח יכלול סקירה מפורטת של הנתונים, ממצאי המחקר, סיכום המידע הרפואי שאותר, ומכתב עם שאלות ספציפיות כדי לדון עם הרופא שלכם.
מדינט אינה מתיימרת להחליף את הרופא. המטרה שלנו היא לספק לך מידע אמין, עדכני, עם נתונים אובייקטיבים שיכולים לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר לגבי המצב הרפואי הספציפי שלך.
באמצעות הטכנולוגיה הייחודית שלנו אנו מאפשרים לך להתעדכן בכל האפשרויות שיש לפניך, כך שתוכל לשאול את הרופא שלך את השאלות הנכונות ולקבל החלטות בהתאם.
להבדיל מרופאים שזמנם מוגבל, יש לנו את המשאבים ואת הגישה לטכנולוגיה בכדי לנהל מחקר מקיף על המקרה הספציפי שלך. אנו מנתחים את המקורות הטובים והמקוריים ביותר של מידע, כולל מקרים מוצלחים של חולים דומים, שיכולים להיות מהותיים למקרה הספציפי שלכם.
החבילה הבסיסית של מדינט תיקח בין 10-14 ימים. אם יש לך בעיה דחופה, אנא הודע ​​לנו מראש ואנו נוודא שהיא תטופל מיידית.
מדינט משרתת כל מטופל שאובחן עם מצב רפואי מסובך או כרוני ומחפש נתונים רפואיים על פי מאפייניו הייחודיים. מאחר שהמחקר האישי שלנו יכול להשפיע על החלטות לגבי טיפולים אפשריים, אנו ממליצים מאוד לפנות אלינו בהקדם האפשרי לאחר האבחון.
החוקר הרפואי שלך הוא חוקר מיומן בתחום הבריאות ולא בהכרח רופא. יש לנו רופאים כחלק מצוות התמיכה שלנו ותהליך הבטחת האיכות.
מדינט מקבלת מקרים של חולים שאובחנו עם סרטן, מחלות נוירודגנרטיביות, מחלות אוטואימוניות, מחלות יתומות, מחלות כרוניות מורכבות ומקרים נדירים אחרים.
כפי שנוכחנו לא פעם, יצירת קשר עם ספקי בריאות ומרכזים קליניים יכול להיות תהליך מתיש, ואנו נשמח ליצור את הפניה הראשונית בשבילך, במידה שזה יהיה רלוונטי.
זה עשוי להשתנות ממקרה למקרה. באופן כללי, סיכום של הביקור האחרון שלך מהרופא המטפל, הכולל את האבחנה שלך יהיה מספיק כדי להתחיל. בנוסף, אם יש לך בדיקות חשובות נוספות, עליך להודיע ​​על כך לחוקר הרפואי שיכווין אותך במקרה שמידע זה עשוי להיות משמעותי למחקר שלך. החוקרים של מדינט מחויבים לשמור על סודיות רפואית ולא לשתף מידע על המצב הרפואי שלך עם אנשים לא מורשים.
ברוב המקרים, אנו עובדים ישירות עם המטופלים או המטפלים שלהם. עם זאת, נשמח לעבוד ישירות עם הרופא שלך לפי העדפה שלך.
כאשר הקמנו את מדינט החלטנו לשאוף לספק את השירותים שלנו לכל, גם לאלה שאינם יכולים להרשות זאת לעצמם. אם יש לך צרכים פיננסיים ספציפיים, אנא ציין זאת בבקשה שלך, ואנו נעשה כמיטב יכולתנו להציע פתרון מתאים. למרבה הצער, אנחנו יכולים לעשות זאת רק עבור מספר מוגבל של מקרים בכל פעם.
אנחנו עושים מאמץ לכלול את השירות של מדינט בביטוחים, וכבר יש מספר ביטוחים שמכסים את השירות. אנו ממליצים לבדוק עם סוכן הביטוח שלך או המעסיק האם הביטוח שלך מכסה את השירות.
השילוב של טכנולוגיה ומתודולוגיה של מדינט אינו יכול להבטיח תוצאות קליניות, אך יכול לספק ביטחון לגבי כיסוי תחומי מחקר נרחבים. יש לנו גישה למסדי נתונים ולמקורות מידע שיכולים לספק נתונים ייחודיים. אנו מחוייבים לגיוס מיטב החוקרים הרפואיים ומבטיחים לעשות כל מאמץ לאתר מידע חיוני עבורך.

הפרטיות שלך יקרה לנו. מלבד החוקר הרפואי שלך ואנליסט בכיר הבוחן את המקרה שלך, המידע הפרטי שלך לא ישותף עם אחרים. במידת האפשר היינו מבקשים ממך לשתף מסמכים לאחר מחיקה/השחרה של המידע הפרטי. מדיניות הפרטיות המקיפה שלנו מפורטת בסעיף מדיניות הפרטיות.

נשמח לעמוד לשירותכם

אנא מלאו את פרטיכם להתחלת התהליך:

הסיפור של הדרה: "הייתי בודדה עם התסמונת שלי, עם יותר שאלות מתשובות. עכשיו מרגישה לא לבד"

הסיפור של לבנה: "חשוב לשמוע ולהתייעץ וליישם דברים. זה נתן לי הרבה פוש"

אנו מתחייבים בזאת כי כל סכום התרומה מיועד לתמוך בשירות למטופלים של חברת מדינט בלבד. בעת ההעברה נא לציין בהערה: תרומה למטופלי מדינט בלבד.

הגשת בקשה לסיוע

אנא מלא את הפרטים הבאים ואנו נחזור אלייך בהקדם !