הסיפור שלנו

לפעמים דברים טובים קורים בשל צירוף מקרים. ככה נולדה מדינט. זה התחיל באורן שהתמודד עם סרטן אגרסיבי בגזע המוח.

אורן טופל על ידי רופאים מצוינים שעשו כל שביכולתם לעזור לו עד שהגיע השלב שגם להם לא היה הרבה מה לעשות. החברים של אורן לא אמרו נואש. בהובלתה של תניה, הם התכנסו ביום שישי בלב תל אביב, יוצאי יחידות מודיעין, סטודנטים, אנשי רפואה, ומידענים, והתחילו לחפש מידע.

הם השתמשו בכל שיטות החיפוש המוכרות להם, בעיקר מתוך ניסיונם ביחידות המודיעין של צה"ל. בערב כבר היו בידיהם כמה אפשרויות שהובאו בפני הרופאים, ומשם למעשה נולד הרעיון למדינט. כמה שבועות לאחר מכן הגיע המקרה השני, גם הוא חבר של תניה ורואי, ולאחריו מקרה נוסף, והדרך להקמת מדינט כבר היתה ברורה.

מהיום הראשון החברה חרטה על דגלה שלושה עקרונות: הראשון, מדינט נועדה לעזור לחולים, ולכן שמה אותם תמיד במרכז. השני, הפוקוס שלנו הוא מידע, ובאופן קונקרטי להשיג מידע, לנתח אותו, ולהתאים אותו לצרכים של החולה הספציפי. לכן מדינט מגלמת גם בשמה את השילוב בין מודיעין ורפואה (Medical intelligence). השלישי, יכולת לגדול.

באנו לעולם כדי לעזור לחולים, הרבה חולים, ולכן אנחנו בונים מערכת שתדע לשרת כמה שיותר חולים בבת אחת. ברבות הזמן החברה גדלה, הצטרפו אליה חוקרים רבים והיא הרחיבה את פעילותה, אבל העקרונות הללו משרתים את מדינט עד היום.

צוות ההנהלה

תניה אטיאס

מייסדת-שותפה ומנכ"לית

ניסיון של עשור במודיעין ביטחוני וכן בתפקידי פרודקט ו BIZDEV בחברות טכנולוגיות בינלאומיות המתמחות בפיתוח כלים לאיסוף וניתוח של כמויות גדולות של מידע. בתפקידה האחרון לפני הקמת החברה, VP  BUSINESS DEVELOPMENT בחברת S2t בסינגפור שמפתחת טכנולוגיות לזיקוק תובנות ייחודית, מדוייקות לצורכי ביטחון ואבטחת מידע.

Tal Karo

טל קארו

ראש תחום מלווה רפואי אישי ושיתופי פעולה

טל קארו, עסק שנים בניהול חטיבות עסקיות, חברות ומיזמים שהקים ובהם כיהן גם כמנכ"ל אינפומד. לימד שנים באקדמיה שיווק והתנהגות צרכנים. יעץ עסקית ושיווקית לארגונים וחברות בתחום הבריאות, הביטוח והשירותים ומתמחה ביחסי מטפל מטופל. פעיל ציבורית בתחום המחלות הנדירות ומלווה שנים מטופלים ומשפחותיהם במגוון מחלות נדירות וכרוניות. טל מוביל את תחום המלווה הרפואי האישי וההכשרות במדינט.

טל בעל תואר B.Sc.Agr במדעי החיים והצמח, תואר ראשון B.A בכלכלה ושיווק ו-MBA מחקרי במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

שרון לוי שמני

מתאמת שירותים

שרון בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותעודת הוראה, עם רקע בניהול מערכות מידע. בוגרת קורס מלווה רפואי אישי.

ד״ר יותם ברונשטיין

חוקר רפואי בכיר

יותם בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב (M.D) ובעל תואר B.A רב תחומי מאוניברסיטת חיפה עם דגש למדעי המדינה וכלכלה.

עוסק במחקר קליני ובסיסי וחוקר פעיל בתחום סרטני הדם. 

בעברו, רס"ן (במיל') בוגר קורס חובלים בחיל הים הישראלי. 

איתמר בן שיטרית

מנהל קשרי לקוחות

איתמר, סטודנט לרפואה באוניברסיטת בן גוריון. שירת כקצין בחטיבת גולני, היה שותף-מייסד בהקמת עמותת "FrontLife – מבית יזמות קרבית" ובעל ניסיון בניהול פרויקטים (PMO).

ועדה מייעצת

Rani

רני עוז

מייסד Wochit & BigBand

Avi

אבי ירון

יו״ר בחברות טכנולוגיה ביומד יזם ויועץ אסטרטגי

Ori

MD/Phd ,פרופ׳ אורי רוגובסקי

מנהל מחלקה פנימית
בית חולים סורסקי

FARAG_6975

חווה בר-שי

Aurum Ventures מנכ״לית חברת הנהלה,מכבי שירותי בריאות

שותפים

אנו נשיג עבורכם מידע רפואי חיוני בצומת של קבלת החלטה

נשמח לעמוד לשירותכם

אנא מלאו את פרטיכם להתחלת התהליך:

אנו מתחייבים בזאת כי כל סכום התרומה מיועד לתמוך בשירות למטופלים של חברת מדינט בלבד. בעת ההעברה נא לציין בהערה: תרומה למטופלי מדינט בלבד.

הגשת בקשה לסיוע

אנא מלא את הפרטים הבאים ואנו נחזור אלייך בהקדם !